Biz kimiz?

Etkin+ Halı Yıkama & Temizlik Hizmetleri olarak 2009 yılından beri sizlere kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet sunmaktayız. Güzel ülkemiz Türkiye’nin başkenti olan Ankara’mızın tüm ilçelerinde sizlere deneyimli personel kadromuz ile profesyonel hizmet sunmaktan kıvanç duymaktayız.

Çayyolu Halı Yıkama Fabrikamızda profesyonel ve tam otomatik halı yıkama makinelerimiz ile sizlere garantili Çayyolu Halı Yıkama hizmetini sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ümitköy Halı Yıkama, Yaşamkent Halı Yıkama, Bağlıca Halı Yıkama gibi Ankara’mızın semtlerinde sizlere kaliteli ve garantili halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve temizlik hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, fiyat teklifi alabilir, ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz.

İletişim için lütfen tıklayın.

GSM Numaralarımız:

0312 235 2775

0532 624 2775

Daha önce halılarınızı bize yıkatmadınız mı?

Hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın ve halılarınızı daha önce bizlere yıkatmadığınızı belirtin, ilk tanışma fiyatımızdan faydalanın!

Aklınıza takılan sorular mı var?

Eğer aklınıza takılan hakkımızda sorular var ise hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşın ya da direk fabrikamıza ziyarete gelin, çayımızı için, çalışma ortamımızı ve makinelerimizi görün!